Ekstravagantās Līgavas Fiesta Expo 2011 ietvaros

  • Posted in Blogs |
  • April 12, 2011

2011 gada 10. aprīlī, starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā izstādes Fiesta Expo 2011 ietvaros norisinājās imidža veidošanas konkurss Ekstravagantā līgava, kurā skatītājiem bija iespēja vērot greznus kāzu tērpus. Imidža veidošanas konkursā varēja piedalīties ikviens tērpu dizainers, modes mākslinieks, vizāžists un citi stila veidotāji, kuri vēlējās parādīt savu izpratni par ekstravaganci.
Konkursa žūrijā darbojās modes speciālisti – stilisti un modes dizaineri – , kuri konkursantu darbus vērtēja pēc modeļa atbilstības mūsdienu haute couture modes tendencēm, un konkursa uzvarētāji saņēma gan naudas prēmijas, gan iespēju mācīties pie profesionāliem imidža speciālistiem un citas balvas.

 

 

 

 

ONE COMMENT

  1. Labdien!Es gribeju Mis Latvijas foto-melnā cepurē-kleita violeta,izgajiens un foto ar Misteru Latvija kopā bija,foto ar varētu tev būt-ielikt sev mājas lapā.Man tas jāprasa Unai vai kāa-mēs ar viņu sadarbojamies un viņa teica,ka foto nebūs problemas-šī meitene brauks uz Miss World,kam fināls b;us 6.11.Londonā.
    Darbības plāns?
    Inta

LEAVE A REPLY

You must be logged in to post a comment.